Neurac

Neurac

Neurac (Neuromuscular Activation) jest nowatorską metodą terapii opracowaną przez norweskich lekarzy i terapeutów w kooperacji ze specjalistami z innych krajów.

Oparta jest na doświadczeniach terapeutów pracujących na urządzeniu Redcord oraz na zasadach naukowych, które swoje potwierdzenie znajdują w wynikach wielu badań przeprowadzonych na całym świecie.


Neurac (Neuromuscular Activation)

Nie czekaj i umów się na wizytę!

Teoretyczna podstawa metody Neurac wiąże się z generowaniem przez układ nerwowy prawidłowych wzorców motorycznych oraz z założeniem, że większość dysfunkcji narządu ruchu jest wywołana poprzez zaburzenie działania mechanizmów, które łączą pracę lokalnych i globalnych grup mięśniowych. Teoria ta, zgodnie z obecnym stanem wiedzy, może być wykorzystana do wyjaśnienia przyczyn powstania dysfunkcji zarówno w obrębie stawów obwodowych, jak i w rejonie połączeń ruchowych kręgosłupa. Celem nerwowo-mięśniowej aktywacji (Neurac) jest przywrócenie prawidłowych programów motorycznych, które jest możliwe tylko na drodze intensywnego pobudzenia układu nerwowego. Aby takie działania przyniosły dobre skutki wszystkie ćwiczenia muszą być wykonywane w warunkach wolnych od dolegliwości bólowych. Wyłącznie w takich warunkach terapia Neurac będzie przynosiła pożądane efekty.

Główne zastosowanie systemu Neurac:
dla pacjentów z bólem mięśniowo -szkieletowym lub dysfunkcją nerwowo-mięśniową (bóle i urazy barków, odcinka szyjnego kręgosłupa, pleców i inne)

Kontakt

Adres
ul. Kosynierów Gdyńskich 51-53
82-300 Elbląg

Godziny otwarcia
Pon. – Pt.: 8:00 – 20:00

Telefon
+48 602 742 124
+48 666 999 115

Fala uderzeniowa
Laser wysokooenrgetyczny
Fala ogniskowa
EPTE – elektriliza przezskórna 
NMP – neuromodulacja
tDCS –  neuromodulacja
Fala uderzeniowa ESWT
NEURAC – rehabilitacja zespołów bólowych kręgosłupa
Rehabilitacja w warunkach domowych
Szyna CPM
Magnetoterapia
Masaż limfatyczny

Copyright © reh24.pl  | Projekt i wykonanie Simple Med